Zavlažování tenis.kurtů

kurt_01

Automatické závlahy tenisových kurtů jsou tvořeny postřikovači s dostřikem od 8,5 do 15,5m.

Při instalaci zavlažovacího systému pro tenisové kurty, používáme osvědčené typy postřikovačů od výrobců TORO a HUNTER.

Výsuvné části postřikovače vyjíždějí ze země a zavlažují požadované plochy. Postřikovače jsou navrženy tak, aby plochy kurtu byly vždy pokryty a zároveň, aby nedocházelo ke zbytečnému vlhnutí okolních ploch. Do prostoru tenisového kurtu (18 x 36m) instalujeme 6ks postřikovačů.

Každý postřikovač obsahuje trysku, která je regulovatelná a to jak do dálky, tak úhlu postřiku. Systém závlah je propojen PE potrubím a plastovými spojkami. Jednotlivé postřikovače jsou spojeny do sekcí a přes elektromagnetické ventily ovládány ze speciální ústředny, kterou je možno umístit v technické místnosti, altánku či pouze pod přístřeškem, kdekoliv na pozemku zákazníka. Z důvodu co nejefektivnější závlahy plochy tenisového kurtu, doporučujeme variantu - co jeden kurt, to jedna sekce - tzn., že celá plocha kurtu je zavlažována najednou. 

Tomu by měly odpovídat parametry čerpací stanice.

Na přání je možno instalovat dešťový senzor, který přeruší program závlah v případě nadměrného vlhka či deště, kdy není třeba plochu kurtů zavlažovat. K řídící jednotce pro ovládání závlahy tenisového kurtu je možno připojit dálkové ovládání (s dosahem až 90m), které usnadní činnost obsluze či správcům tenisových areálů.

 Kontaktujte nás!

Na základě našich zkušenosti zodpovíme Vaše dotazy či vypracujeme projekt a technickou nabídku s čerpací stanicí.

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...