Závlahy fotbalových hřišť

1080x1080_08

Systémy automatického zavlažování trávníků pro fotbalová hřiště

je tvořen postřikovači řady TR nebo TD, jejichž těla, na bázi zvyšujícího se tlaku v přívodním potrubí, vyjíždějí ze země a zavlažují požadované plochy. Postřikovače jsou navrženy tak, aby vždy byly pokryty požadované plochy a zároveň, aby nedocházelo ke zbytečnému vlhnutí okolních ploch. Nabízíme varianty zavlažování fotbalových hřišť značek TORO či HUNTER s 12, 13, 18 či 24 postřikovači.

Každý postřikovač obsahuje trysku, která je libovolně regulovatelná a to jak do dálky, tak úhlu postřiku. Systém zavlažování hřišť je propojen PE potrubím a plastovými spojkami. Jednotlivé postřikovače jsou spojeny do sekcí a přes elektromagnetické ventily ovládány ze speciální ústředny, kterou je možno umístit v technické místnosti, altánku či pouze pod přístřeškem, kdekoliv na pozemku zákazníka. Na přání je možno instalovat dešťový senzor, který přeruší program zavlažování hřiště v případě nadměrného vlhka či deště, kdy není třeba travnaté plochy zavlažovat.

Všechny typy postřikovačů se instalují pod povrch, přímo do země, takže postřikovač v klidové poloze nevyčnívá a jeho horní část je umístěna rovnoběžně s terénem. Některé typy postřikovačů pro fotbalová hřiště, je možno doplnit polepením umělého trávníku jeho viditelné a výsuvné části . Systém závlah se instaluje cca 50 cm pod povrch hřiště a před zimním obdobím se vyfukuje tlakem vzduchu.

 Naše realizace - závlahy fotbalového hřiště:

hriste_03_1

 hriste_02

certifikat

 

Záznamy nebyly nalezeny...