Využijte výhod automatické závlahy

 banner_zavlahy_02

Závlahové systémy vám uspoří čas 

Spouštění zavlažovacího sytému je řízeno ovládací jednotkou, která automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během Vaší dovolené.

 

Zavlažovací systémy šetří náklady na vodu a energie

Ideální čas pro zavlažování je noc. V této době jsou ztráty odpařováním a intenzita větru nejmenší. Všechny řídící jednotky mohou být vybaveny dešťovým či půdním senzorem, který v případě deště či nadměrné vlhkosti přeruší cyklus zavlažování.

 

Automatické závlahy dodávají rostlinám a trávníku vodu rovnoměrně 

Postřikovače jsou na ploše rozmístěny tak, aby při zavlažování byla celá plocha pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů a trysek, jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaší zahrady.

 

Automatické závlahy ubírají starosti 

Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod úroveň terénu. Vyhnete se tak komplikacím s rozvíjením a uklízením hadic.

 

Systémy automatického zavlažování snadno přizpůsobují zálivku potřebám rostlin 

Každá řídící jednotka, kromě možnosti zavlažovat v určitou denní či noční dobu, nabízí také možnost nastavení délky a frekvence zálivky. Tímto nastavením může zavlažovací systém reagovat na skutečné potřeby rostlin, v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.

 

 

 banner_zavlahy_04

4 položek celkem